خرید آپارتمان ۱۱۰متر دوخواب در آلانیا ترکیه

خرید آپارتمان ۱۱۰متر دوخواب در آلانیا ترکیه

فاز ۱ اندیشه، شهریار، تهران، Iran

فروش

  • آپارتمان در فاز ۴ اندیشه
  • خرید آپارتمان در فاز۳ اندیشه
  • آپارتمان فاز ۳ اندیشه
  • آپارتمان فروشی فاز ۴ اندیشه
  • مسکن در اند یشه
  • ملک در اندیشه
  • خرید آپارتمان حومه تهران
  • خرید آپارتمان از اندیشه
  • خرید خانه ارزان از اندیشه
  • R3-22

کد ملک :

 R3

اشتراک گذاری

چاپ

اتاق خواب

2

حمام

1

پارکینگ

1

متراژ

110 متر

توضیحات

خرید آپارتمان١١٠متر طبقه اول دوخواب فول امکانات ١٠۵هزار یور تصاویر مربوط به خود ملک میباشد.

آلانیا پرواز:آلانیا – ترکیه

جاذبه های گردشگری
غار کورسانلار در آلانیا ترکیه
غار کورسانلار در آلانیا ترکیه از دیدنی های آلانیا که دیدن از آن برایتان هیجان انگیز است ، غار دزدان دریایی آلانیا ست . این غار محل نگهداری و انبار کالاهای مسروقه وو نیز پنهان کردن دخترانی که از سوی دزدان دریایی اسیر شده اند، بوده است .

مسجد امیر بدرالدین آلانیا از دیدنی های آلانیا ، مسجدی ست که در آلانیا واقع شده و امروزه تحت نام مسجد آندیزلی آلانیا ترکیه شناخته می شود و نام خود را از درخت آندیز (سرو کوهی)گرفته است. کنار این مسجد که در سال ۱۲۷۷ به دستور امیر بدرالدین ساخته شده است

کلیسای آیا یورگی آلانیا از دیدنی های آلانیا ، کلیسای کوچکی در داخل قلعه آلانیا ست که تحت نام آیا یورگی (هاگیوس گئورگیوس ) شناخته می شود و تصور می شود در قرن ششم میلادی ساخته شده و مربوط به دوره بیزانس باشد. با بالا رفتن اهمیت دینی در گذر زمان به کلیسای جامع درآمده است.

مسجد آکشابه سلطان آلانیا
از دیدنی های آلانیا مسجد آکشابه است ، آکشابه سلطان یکی از اولین فرماندهان قلعه آلانیا است . این مسجد از سوی وی در سال ۱۲۳۰ ساخته شده و در غرب آنن یک مغازه با سبک ویژه وجود دارد . در تور ترکیه حتما از این آثار تاریخی دیدن کنید

مسجد امیر بدرالدین آلانیا
از دیدنی های آلانیا میتوان به مسجد امیر اشاره کرد .این مسجد که امروز مسجد آندیزلی Andızlıı نامیده میشود نام خود را از درخت سرو اطراف خود گرفته است .

خرابه های محمودلار آلانیا دیدنی های آلانیا شامل آثار تارخی نیز می شود ، خرابه های محمودلار آلانیا یکی از آنهاست . این محل که کلیسای بزرگ نیز خوانده میشود در دامنه های کوتاه و بلند سواحل این شهر ساخته شده است .

قلعه آلانیا دیدنی های آلانیا را می توان در آثار تاریخی بی نظیر آلانیا جستجو کرد . قلعه آلانیا تنها قلعه باقیمانده از دوران سلجوقی است که تا به امروز حفاظت شده است . در سال ۱۲۲۵ در محل خرابه های قلعه روم ، از سوی سلطان سلجوقی علاء الدین کیقباد قلعه جدیدی ساخته شده است .

موزه کیزیلکولی در آلانیا
موزه کیزیلکولی در آلانیا موزه کیزیلکولی از دیدنی های آلانیا ست.این برج در بندر قرار دارد و یک اثر به جا مانده از دوران سلجوقی و مربوط به قرن سیزدهم است. این برجج شامل پنج طبقه می‌باشد که طبقه همکف و اول آن به عنوان موزه برای بازدید کنندگان است.

شهر تاریخی الیمپس آلانیا
شهر تاریخی الیمپس آنالیا شهر زیبایی ها در ترکیه ست ،یکی از دیدنی های آنالیا شهر باستانی آنالیا ست . این شهر در قسمت جنوبی منطقه Mt . Tahtal قرار دارد.. این شهر مملو از بوته های گل خرزهره و برگ مو می باشد.

قلعه سرخ آلانیا
قلعه سرخ آلانیا در زمان سلطنت سلطان سلجوقی ، آناتولی علاء الدین شروع به ساخت برج سرخ آنالیا کرد و در سال ۱۲۲۶ تکمیل شد و از سال ۱۹۷۹ طبقه اول برایی بازدید از برج آماده و تبدیل به موزه مردم شناسی آنالیا شده است ..برج سرخ دارای بنایی ۸ ضلعی که نماد ۱۳ شهر می باشد

املاک مشابه