اخبار مرتبط با حوزه مسکن و خرید و فروش ملک در اندیشه

خانه های جنگلی لوکس در امریکا

خانه های جنگلی لوکس در امریکا

تعداد محدودی از افراد از زندگی کردن در طبیعت لذت می برند و گاه خواستار جدایی از زندگی شهری و داشتن آرامش در محیطی مانند جنگل و طبیعت هستند . برخی از سرمایه گذاران در کشور امریکا با سرمایه گذاری در قسمت امریکای مرکزی به ساخت خانه های لوکس در دل جنگل های پهناور این منطقه کرده اند.

۱- ویلای Villa Mariana- کاستاریکا، امریکای مرکزی

این ویلای زیبا که یک ویلای اختصاصی می باشد، با دیواره ای شیشه ایی در قلب جنگل های کاستاریکا قرار دارد، نمای این جنگل به گونه ایی است که داخل خانه به طور از بیرون قابل مشاهده است . دسترسی این ویلا به مغازه ها و امکانات رفاهی بسیار آسان و راحت می باشد.

امکانات این ویلای لوکس : ۵ اتاق خواب – ۵ حمام – استخر – وای فای – سیستم تهویه هوا – مبلمان در فضای خارجی – دروازه ورودی الکترونیکی – پارکینگ – تلوزیون کابلی .دسترسی ها: ۱ دقیقه با ماشین تا رستوران – ۵ دقیقه با ماشین تا شهر – ۱۵ دقیقه با ماشین تا بیمارستان – ۶۰ دقیقه با ماشین تا زمین گلف – ۱۲۰ دقیقه با ماشین تا فرودگاه بین المللی سانتاماریا – ۵ تا ۱۰ دقیقه تا ساحل Manuel Antonio.

نکته قابل ذکر این جاست که جاده های کاستاریکا به دلیل آسفالت نشده نمی باشد تردد در این مسیر با وسایل چهارچرخ است.

اجاره بها برای یک شب اقامت : ۷۹۵ تا ۲۵۴۹ دلار می باشد که البته به تعداد نفرات بستگی دارد.

 

ویلای Villa Mariana- کاستاریکا، امریکای مرکزی

 

 

۲- ویلای Villa Oceanis- کاستاریکا، امریکای مرکزی

ویلای تفریحی Oceanis در چند قدمی اقیانوس قرار گرفته و صدای امواج دریا آرامش خاصی را به ساکنان این ویلا تقدیم میکند. دورتادور این ویلا با درختان نخل بلند احاطه شده است.

برای خرید ویلایی امکانات تفریحی : ۲ اتاق خواب (مجموعا ۴ نفر) – ۲ حمام – استخر – ساحل دریا – وای فای – مبلمان در فضای خارجی – پارکینگ – تلوزیون ماهواره ای
دسترسی ها: ۲۰۰ متر تا ساحل – ۳ دقیقه پیاده روی تا رستوران – ۵ دقیقه با ماشین تا سوپرمارکت – ۱۰ دقیقه با ماشین تا کلیسا – ۳۰ دقیقه با ماشین تا زمین گلف – ۴۰ دقیقه با ماشین تا زمین تنیس – ۴۵ دقیقه با ماشین تا شهر سانتاکروز – ۸۰ دقیقه با ماشین تا فرودگاه Liberia .

نکته قابل ذکر : ساحل اقیانوس در ۴۵ قدمی جلوی ویلا قرار دارد – هنگامی که جزر و مد پایین است امکان شنا در اقیانوس وجود دارد و در جزر و مد بالا ممکن است این امکان وجود نداشته باشد – جاده های کاستاریکا معمولا آسفالت نشده اند و برای رفت و آمد به این ویلا نیاز به وسیله نقلیه چهار چرخ میباشد.

اجاره بها برای هر شب اقامت: ۳۱۰ تا ۵۷۰ دلار است.

 

 

 

۳- ویلای Casa Mono Loco – کاستاریکا، امریکای مرکزی

ساخت این ویلا توسط یکی از بهترین معماران کاستاریکا به نام Ronald Zurcher ساخته شده است ، قرار گرفتن این ویلا در بین طبیعت وحشی که در آن صدای حیواناتی مانند میمون و پرندگان به گوش ساکنین می رسد .  جایگاه این ویلا به گونه ایست که منظره دریا در زیر این ویلا قرار دارد منظره ایی که این ویلا در آن قرار دارد بسیار زیبا و فوق العاده می باشد.

امکانات: ۳ اتاق خواب (مجموعا ۸ نفر) – ۳ حمام – استخر – وای فای – سیستم تهویه هوا – تلوزیون کابلی – پارکینگ – دسترسی ها: ۵ دقیقه با ماشین زمین گلف – ۸ مایل تا شهر جاکو – ۵۳ مایل تا فرودگاه Santamaria.
نکته قابل ذکر : جاده های کاستاریکا معمولا آسفالت نشده اند و برای رفت و آمد به این ویلا نیاز به وسیله نقلیه چهار چرخ میباشد.

اجاره بها برای هر شب اقامت: ۱۰۷۵ تا ۱۹۷۵ دلار می باشد.

 

 

۴- ویلای Casa Capitan – کاستاریکا، امریکای مرکزی

این ویلا در اختصاصی ترین نقطه ساحل Santa Teresa ساخته شده است. استخر Casa Capitan با سایه درختانی که شاخه های خود را به سمت پایین خم کرده اند جلوه فوق العاده ای داشته و احساس خوشایندی را هنگام شنا کردن به شما انتقال خواهد داد. در این ویلای تفریحی ساحل دریا نیز در دسترس بوده و با امکانات ساده اما فوق العاده مانند تاپ بر روی درخت، لحظات فوق العاده ای را برای شما رقم خواهد زد.

 

امکانات شامل : ۸ اتاق خواب (مجموعا ۱۶ نفر) – ۸ حمام – استخر – ساحل دریا – وای فای – سیستم تهویه هوا – تلوزیون کابلی – پارکینگ – سرو شام در محیط بیرونی خانه – دوش استخر در محیط بیرونی ویلا –
دسترسی ها: ۲ دقیقه پیاده روی تا سوپرمارکت – ۲ دقیقه پیاده روی تا رستوران – ۱۰ دقیقه پیاده روی تا باشگاه بدنسازی – ۵ دقیقه رانندگی تا کلیسا – ۱۰ دقیقه رانندگی تا کلینیک و شهر – ۴۰ دقیقه پیاده روی تا زمین گلف و فرودگاه.
نکته قابل ذکر : جاده های کاستاریکا معمولا آسفالت نشده اند و برای رفت و آمد به این ویلا نیاز به وسیله نقلیه چهار چرخ میباشد.

 

اجاره بها برای هر شب اقامت: ۲۴۰۰ تا ۶۸۰۰ دلار است.

 

 

۵- Villa Manzu – کاستاریکا، امریکای مرکزی

ویلای تفریحی Manzu بسیار لوکس میباشد به طوریکه از قیمت اجاره آن به راحتی میتوان این مسئله را حدس زد. مواد سازنده و امکانات داخلی این ویلا فوق العاده و درجه یک میباشد و هر فردی در اولین بازدید مجذوب آن خواهد شد. درصد قابل توجهی از دیواره های این ساختمان از شیشه ساخته شده تا محیط بیرونی و داخلی آن به راحتی قابل رویت باشد.

امکانات: ۸ اتاق خواب (مجموعا ۱۴ نفر) – ۱۲ حمام – استخر – سونا – تلوزیون ماهواره ای – زمین گلف – سینمای خانگی – سیستم تهویه هوا – پارکینگ – وای فای – چشمه آب گرم.
دسترسی ها: نیم مایل تا رستوران، زمین گلف و زمین تنیس – ۱۱ مایل تا مرکز خدمات درمانی – ۱۸ مایل تا فرودگاه و سوپرمارکت – ۱۰۰ یارد تا ساحل
نکات قابل ذکر: جاده های کاستاریکا معمولا آسفالت نشده اند و برای رفت و آمد به این ویلا نیاز به وسیله نقلیه چهار چرخ میباشد.

 

اجاره بها برای هر شب اقامت: ۱۶۵۰۰ تا ۲۷۰۰۰ دلار است.

 

دیدگاهتان را بنویسید