اخبار مرتبط با حوزه مسکن و خرید و فروش ملک در اندیشه

خانه های عجیب با معماری متفاوت در سراسر دنیا

اگر تا کنون خانه ها و ویلاهای با معماری متفاوتی را در سراسر ندیده اید مسکن کیان در تلاش است تا خانه های عجیب و شگفت انگیزی را  در سراسر دنیا را وجو دارد در این مقاله به شما معرفی کند. با ما در ادامه همراه باشید.
خانه ی عجیب و غریب در توکیو ژاپن

خانه ای شفاف که هیچ جایی برای قایم شدن ندارد!!
 این خانه ی عجیب و غریب در توکیو ژاپن، از خانه های درختی انسان های اولیه الهام گرفته است، در این خانه ی شفاف، می توانید حداکثر استفاده را از نور خورشید ببرید اما باید بدانید که در این خانه، حریم شخصی معنایی ندارد و هیچ جایی برای قایم شدن نیست!

     

خانه ناتیلوس – مکزیک

در مکزیکوسیتی هم یک خانه حلزونی صدفی به اسم « ناتیلوس» وجود دارد که سازنده آن معمار مشهور مکزیکی « خاویر سنوسیاین» است.معماری این خانه از نوع معماری « زیست گرا» است. این نوع معماری تلاش می کند میان محل زندگی انسان و محیط اطرافش هماهنگی و هارمونی ایجاد کند.

 

خانه سفینه فضایی

خانه سفینه فضایی – آمریکا

فکر ساخت این خانه هم از داستان تخیلی و فیلم جنگ ستارگان بوده است. این خانه در ۸ کیلومتری شهر چاتانوگا در ایالت تنسی قرار دارد و در سال ۱۹۷۲ ساخته شده است. چند وقت پیش این خانه به خوبی تعمیر و بازسازی شد و حالا آماده است تا به علاقمندان اجاره داده شود.

باریک ترین خانه ی جهان

برج آب قدیمی که به یک خانه ی مدرن تبدیل شده است!
این برج آب قدیمی ۳۰ متری که در بلژِک واقع است و در طول جنگ جهانی بعنوان مخفی گاه نازی ها مورد استفاده قرار می‌گرفته، اکنون به یک خانه ی مدرن و زیبا تبدیل شده است.

خانه ی سرسره ای!
شما در سرتاسر این خانه می توانید لیز بخورید و دور آن بچرخید! زندگی لذت بخشی است. نه؟ این خانه هم در ژاپن است.

 

خانه سنگی

خانه سنگی
این خانه عجیب در پرتغال که تنها یک صخره ی عظیم و سخت بنظر می رسد، واقعا خانه است و هم دودکش دارد و هم در و پنجره! این خانه عجیب در حال حاضر به یکی از جاذبه های توریستی پرتغال هم تبدیل شده است.

 

خانه کفش

خانه کفش – ایالت پنسیلوانیا – آمریکا

سرهنگ «ماهالان هینز» خانه کفشی را در۱۹۸۴ ساخت و از تبلیغات آن به نفع کارش استفاده کرد. این سرهنگ مهربان از یک خانم مسن که هیچ‌کس او را نمی شناخت دعوت کرد تا در این خانه با هزینه او مثل یک ملکه زندگی کند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید