اخبار مرتبط با حوزه مسکن و خرید و فروش ملک در اندیشه

درباره خرید مغازه در اندیشه

مغازه در اندیشه

خرید مغازه در اندیشه چند سالی است که باب شده است اما قیمت های این فروشگاه ها و ملک ها بسیار بالا و فضایی است البته بایستی که موقعیت مکانی و جغرافیایی و به قول معروف لوکیش آنها را هم در نظر بگیریم.

خرید مغازه در اندیشه در حال حاظر امکان پذیر شده است چون وام ها و تسهیلاتی ویژه را برای کسبه و متقاضیان درنظر گرفته ایم تا بتوانند شروع به اشتغال زایی و کسب درآمد خود کنند و قدمی چند در پیشرفت اندیشه داشته باشند.

خریدن مغازه و فروشگاه در شهرک اندیشه برای همگان ممکن شده است و قیمت ها تا حدودی در حال حاظر افت داشته است چونکه رکود اقتصادی سبب شده است تا درآمد کاسبان کاهش پیدا کند و باید راهکاری برای خروج از این رکود پیدا میشد.

خرید مغازه ۲۰ متری در اندیشه

اغلب فروشگاه هایی که شما در شهرک اندیشه مشاهده میکنید دارای یک متراژ معینی میباشند بدین صورت که اغلب آنها حدود ۲۰ الی ۳۰ متری میباشند و برای اغلب صنف ها این متراژ مناسب است چون میتوان در آنها اقدام به شروع هر کسب و کاری نمود.

بیشتر مغازه های اندیشه در متراژهای ۲۰ متری میباشند که برای فروش لباس و اقلام و اجناس موردنیاز شهروندان تعبیه شده اند.خوشبختانه هر صنفی در شهرک اندیشه دارای شعبه و نمایندگی است و هیچ کمبودی را در این شهرک شما نخواهید دید چونکه شهرداری این منطقه بسیار دلسوز و کارآمد عمل میکند.

برای خریدن مغازه در اندیشه تنها کافیست که به مسکن کیان مراجعه کنید و با مشاروان این املاک مذاکراتی را داشته باشید و نیازهای خود را بازگو کنید تا منطبق بر نیاز شما پیشنهاد فایل ها داده شود.هدف ما افزایش و بهبود درآمد شما کسبه محترم میباشد و شعار ما هم همین میباشد که شما سرمایه های مجموعه ما هستید و اهداف ما توسط شما سوق میگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید