اخبار مرتبط با حوزه مسکن و خرید و فروش ملک در اندیشه

چگونه خانه خود را گران قیمت تر نشان دهیم؟

چگونه خانه خود را گران قیمت تر نشان دهیم؟

برای گران قیمت تر نشان دادن خانه چی کاری باید انجام داد؟ این سوال همواره در ذهن فروشنده ها برای فروش خانه هایشان با قیمت مناسب می باشد . زمانی که آنچنان هم وضع مالی شما خوب نیست می توانید با طراحی دکور و فضای خانه علاوه بر زیبا و مرتب بودن کمی گران قیمت تر هم بفروشید.طراحی دکوراسیون داخلی فضای منزل عموما ارتباط چندانی با وضعیت مالی صاحب خانه ندارد.

طراحی دکور مبلمان منزل

 

اولین نکته ای که قبل از هر چیز باید بدانید گران قیمت بودن به معنای شیک بودن نیست . برای شماهایی که محدودیت مالی دارین می توانید با ست کردن رنگ مبلمان با فرش و کاغذ دیواری و … و دیگر دکوری های منزل در فضایی بسیار اندک ولی بسیار شیک برای خود ایجاد نمایید.هارمونی رنگ مبلمان از لحاظ رنگ و … به راحتی می توانید خانه ای شیک داشته باشید.

انتخاب رنگ مناسب منزل

انتخاب رنگ مناسب منزل

نادیده گرفت از ابعاد خانه ، شما می توانید به راحتی با یک نقاشی ساده و کم هزینه علاوه بر بزرگ تر نشان دادن کمی هم متفاوت و کلاسیک تر نشان دهید.احتمالا شما هم خانه های یک دست سفید برایتان ساده و خسته کننده شده است.سعی کنید با ایجاد ست های رنگی موافق و مخالف شور و هیجان بیشتر به منزل شما می دهد و در نتیجه منزل شما از آنچه که هست مطمئنا گران قیمت تر به نظر خواهد رسید.

استفاده از وسایل قدیمی ولی با کیفیت

 

استفاده از وسایل قدیمی ولی با کیفیت

انتخاب لوازم تزیینی خانه خود به سراغ اشیا قدیمی سالم بروید. استفاده از این اشیا و اکسسوری های قدیمی مانند صندوقچه های چوبی و یا میز و صندلی های چوبی  ولی سالم به خانه شما جلوه خاصی می بخشند و از سوی دیگر شما هم هزینه ای بابت استفاده از آن ها نپرداخته اید.

 

از ست کردن دوری کنید

از ست کردن دوری کنید

امروزه برخی از طراحان از ست کردن وسایل پرهیز می کنند و این کار را منسوخ می دانند.امروزه باید با تفکرات و مشاهدات بیننده کمی بازی کنید تا بدین صورت منزل خود را لوکس تر نشان دهید. دقت کنید که در این کتار قانون مند باشید و زیاده روی نکنید چرا که نتیجه معکوسی خواهد داشت.بهتر است با استفاده از این ترفند هایی که برای زیبا سازی خانه خود را رعایت کنید تا هم در خرید آپارتمان و هم در اجاره آپارتمان خود دچار مشکل نشوید.

 

دیدگاهتان را بنویسید